Shes bandash 13

Shitet nga: Ajet 22 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandashat 13
Qmimi osht fiks 10 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim