Shes diagnoz per BMW

Shitet nga: Driton 18 Jan 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes diagnoz per BMW pothuajse e re,punon shume mire,qmimi I diskutushem pak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim