Shes disqe me goma 195/65R15 per OPEL

Shitet nga: Prishtina 26 Jan 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes disqe (bandashë te thjeshte ) për OPEL,me goma dimri te mira 195/65R15,me kapakë plastike (rotkapne).Mund te shiten ndamas .Disqet kane ardhe prej Gjermani me Opel Zafira 2004.Mund te thirrni edhe ne viber prej orës 08:00-22:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim