Shes fellga 15

Shitet nga: Besnik 29 Nën 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj fellgat 15 boj edhe ndrrim me fellga14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim