Shes fellge 16 per Golf 4 /bora

Shitet nga: Valmir 19 Mar 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellge 16 per golf /bora
Pa Goma
Viber +37745612660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim