Shes fellne 15-she 80€

Shitet nga: Lavdim 20 Pri 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15-she me 4 shtrafa jon per opell aster meriv vekter kaliber etj fellnet jin tmira nuk gjujn qmimi 80€ 044 47 80 81 viber 049 660 916
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim