Shes fellne 15coll shume te mira

Shitet nga: Bujar 30 Krr 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 coll jan te drejt pa gerrvishje muntonen ne opel Astra golf Mercedes ,etjNr kontaktus 044/049 456 524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim