Shes fellne 16.

Shitet nga: Faton 08 Shk 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma te dimrit 205.55.16.
Per golf 5.6.7 passat, tauran e shum lloje te veturav mundesi ndrrimi.
Tel. 044399044 viber +37744-399-044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim