Shes fellne 17

Shitet nga: Fitim 02 Pri 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes urgjent fellne 17 te ardhura nga jasht shume te ruajtura qimimi i pa diskutueshem fellnet jane pa guma!!
Pres bleres serioz!!
Fellnet bejn per golf 5 6 Audi dhe Mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim