Shes fellne per audi 15

Shitet nga: Arianit 09 Gsh 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 per audi jane te ardhura nga gjermanis ne gjendje shum te mire muni mem kontaktu edhe viber ne te njejtin numer cmimi 65 shkurt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim