Shes fellne per bmw 15

Shitet nga: ---- 05 Dhj 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per bmw 15 me goma dimri por gomat nuk jan edhe shum tmira per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 73 72 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim