Shes fellne

Shitet nga: Gashu 19 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes feline te mercedesit 190 çmimin 160 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim