Shes fellne15

Shitet nga: Besnik 29 Nën 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj fellne 15 per golf 2 -3 boj edhe ndrrim me fellne 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim