Shes fellnet 16" inch për Peugeot

Shitet nga: Sheqir 22 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet me goma te veres , profili 45/205/16 janë në gjendje shumë të mirë , të balancuar nuk kanë vibracion gjatë vozitjes si dhe nuk jan te demtuara , përshtaten per shumicen e modeleve të peugeotit : 206 , 307 , 308 207 etj .

Gjinden në prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim