Shes fellnet 15-she per opell 80€

Shitet nga: Lavdim 18 Pri 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15-she me 4 shtrafa jon tmira nuk gjujn per opel aster -vekter - zafir -kaliber etj qmimi 80€ viber 049 660 916
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim