Shes fellnet 16 per bmw

Shitet nga: Liridon uka 20 Pri 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon te ardhura prej gjermonis qmimi i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim