Shes fellnet origjinale te Audi A6 2014 100 %

Shitet nga: Levent 28 Jan 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 050 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 20 me Goma Pirelli 100 % origjinale te Audi A6 2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim