Shes fellnet

Shitet nga: ardian 23 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
I Shes fellnet r14 per me shum inf
na kontakoni ne ket nr 045141838
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim