Shes goma SAVA 16

Shitet nga: Goma 17 Pri 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma sava 205 / 55 /16.. Gomat jane shume pak te perdorura edhe shihet edhe ne foto.kontakto edhe ne viber +377 44 50 20 20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim