Shes goma gjermane

Shitet nga: Erion 05 Dhj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat gjermane 4 copa.PLATIN RP400 DIAMANT 205/55 R 16 XL.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim