Shes goma te kerrit

Shitet nga: Haki Ibrahimi 20 Mar 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te veres per kerrit 225/55 ZR 16 Y XL.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim