Shes goma

Shitet nga: Isuf 23 Nën 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4goma te njejta te dimrit 195.65.15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim