Shes goma

Shitet nga: Gani 25 Mar 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma 175-65- 14she komplet me bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim