Shes gomat

Shitet nga: Besnik 10 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy gomat ne gjendje te rregullta i kam hjek prej kerrit se i kam ble te dimrit per ata arsyje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim