Shes gomat 14 m s per dimer

Shitet nga: Alberti 09 Nën 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat m s numer 14 me bandash qmimi 40 euro bajn per golf 2/3 opel fiat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim