Shes gomat per Smart 145-65-15

Shitet nga: Pronari 16 Pri 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes Gomat e veres te profilit 145-65- 15 inch
jan profil per Smart
jan te perdorura por ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim