Shes gurtnet origjinal te posaardhura nga Anglia

Shitet nga: Mustaf 11 Jan 02:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gurtnet origjinale te posaardhura nga Anglia
me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim