Shes kater bandash vetum per opel 16coll.

Shitet nga: .......... 27 Gsh 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 BANDASH PER OPEL ZAFIRA ASTRA VETUM [ER OPELL JON 15 COLL NUK JON TE DREDHT JON TE ARDHUR NGA AUSTRIA NUK JON T PERDORUR N KS

TEL 045 207 664 +VIBER

QMIMI

82ERO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim