Shes ose Ndrroj fellnet

Shitet nga: D.S 03 Pri 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 18 ose ndrroj me 16-17 fellnet jan shum t'mira me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim