Shes rrotat e dimrit

Shitet nga: Driton 19 Tet 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes rrotat e dimrit 2014 shum pak te perdorura si te reja me gjith bandash 13-she
Qmimi 120€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim