Shes rrotkapne 16 per opel

Shitet nga: 049642073 18 Tet 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes rrotkapne 16 per opel nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim