Shes shtopa extra ose ndrroj

Shitet nga: Shtopa 29 Shk 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes shtopa per golf 4 ose ndrroj me shtopa te pacofikut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim