Shes

Shitet nga: anonim 28 Dhj 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma se bashku me fellne madhesia 15-she.195/65/15.Fellnet jan per vetura franceze Peugeot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim