Shesfellnet per FORD 16-she urgjent

Shitet nga: Ford 08 Qer 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet urgjent per FORD 16-she jane me 4 bulona dhe me goma te veres 195/55/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim