Shesh Alu felne me goma per Mercedes Benz

Shitet nga: Ejup 23 Jan 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Alu Felne 16 coll se bashku me goma (numri i gomave 215/55/16) te dimrit per mercedes te posa ardhura nga Gjermania ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim