Shiten 2 goma 14-175-65

Shitet nga: Flamur 12 Pri 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma 175-65-14 te veres . 25 euro 2 cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim