Shiten 2 goma te veres 215 50 17

Shitet nga: Mergim 17 Mar 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me qmim te volitshem

10€ copa

044 477 394
049 477 394
+38649477394 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim