Shiten 2 pale goma me badazh

Shitet nga: Enver Kabashi 14 Pri 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 pale goma me badazh,njera pale jan numer 14R ndersa tjetra pale jan 15R.
Ne gjendje shume te mire dhe thuajse gati te reja.
QMIMI 130 euro per nje pale goma me bandazh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim