Shiten 205-45 nr 16

Shitet nga: Burim 19 Pri 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e po sa teardhura nga zvicrra jan te veres edhe shum te ruajtura 205-45-nr16 shum te mira e te lira qmimi 100€ numri 045-685-685
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim