Shiten 3 Goma Dimri Continental 205/50 R17

Shitet nga: Fisi 09 Jan 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 3 Goma Dimri Continental 205/50 R17
Telefoni: viber 045515253
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim