Shiten 4 Fellne 20" per Mercedes

Shitet nga: Ylli Petrovci 21 Dhj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Fellne 20"(inch) per Mercedes
Cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim