Shiten 4 goma

Shitet nga: Wv 03 Jan 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma per dimer
2 Goma qe jane me bandash175/65A1=60€
2 tjerat 185/60/15=40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim