Shiten 4 goma m+s me bandash tmir 175-70-13 urgj..

Shitet nga: goma 18 Pri 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma 13 me bandash me qmim tvolitshum gomat jan ver dimen 175-70-13 ose i ndroj me 195-65 -15 se e kam ndru kerin e spom vyn gomat jan saves tel-045-892-193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim