Shiten 4 guma 225 55 17 m.s

Shitet nga: Endi 13 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 guma 225 55 17 m.s pak te perdorne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim