Shiten ALU-FELNET R17 Cool

Shitet nga: Bleon 12 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten alu felnet r17 cool te ardhura nga jashte njera fellne esht e shtremt si ne foto ndersa 3 tjerat jan ne gjendje te rregullt. Fellnet kan goma te mira dhe jane te importuara nga zvicrra nuk jan tvozitne ne kosov hiq per ma shum tel. +37745602568 dhe +37744244334 Presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim