Shiten Fellnet 130

Shitet nga: Diari 17 Jan 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 13 she per te gjitha veturat bojn se jan me 6shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim