Shiten Fellnet 15 inch

Shitet nga: Gzim 17 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose nderrohen Fellnet me goma komplet
Fellnet jane 15inch, me 4 vrime (4x100), pra bajne per vetura opel VW etj. Jane me goma Komplet me profil 195/50/15, jane ne gjendje shum te mir, ju garantoj qe nuk dridhin dhe nuk jane te demtuara.

Boj ndrrim me fellne 17inch, ose me aparat saldimi CO2.
Per foto tjera shkruani ne Viber.

Numrat kontaktues: +377 45 642 142 - Viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim