Shiten Fellnet 18

Shitet nga: Albijon Thaqi 30 Jan 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet 18 te sapoardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim