Shiten Fellnet 9x16

Shitet nga: Arton 30 Jan 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16-tshe shum ne gjendje te mir me goma te veres

Fellnet jan per opel , golf , pasat etj
qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim