Shiten Fellnet dhe Gumat per Audi Original

Shitet nga: s. 22 Jan 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Fellnet 18" dhe 4 Gumat Dunlop shum te rujtne per Audi origjinal.

Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim